Na bruslení budeme chodit opět v lednu.
Z MŠ odcházíme v 8,30 hod. Na záda dejte dětem baťůžek, pevné rukavice, pitíčko a malou sušenku. Na každou lekci vybíráme 30,-- Kč.
Lekcí bude cca 10.

Prosinec:

Listopad:
Ukázková hodina basketbalu:
8.11. od 9:00 do 11:00 - MŠ Bachmačská
9.11. od 9:00 do 10:00 - Legerova

V pondělí 5.11. proběhne sběr papíru.

Pátek 23.11. - předškoláci ze třídy Koťat a Štěňat se zúčastní zábavně-vzdělávacího programu VÁNOCE V KOLÍNSKÉM MUZEU, který doplňuje interaktivní výstavu Josef Lada jak ho neznáte.
Děti se seznámí se zvyky a obyčeji adventního období a tradicí mikulášských obchůzek. V dílničce si vyrobí čerty ze sušených švestek.
Čas: 10:30 - 11:30 hod. (po obědě budeme cca v 12:15 hod.)
Místo: Veigertovský dům, Karlovo náměstí, Kolín
Cena: 50 Kč (hradí se z příspěvků rodičů na školní akce)

Říjen:
ZDE

Výlet za zvířátky do statku ve Starém Kolíně se z důvodu nepříznivého počasí ruší! Děkujeme za pochopení.

Výlet za zvířátky do statku ve Starém Kolíně

Čtvrtek 25.10. - Koťata a Štěňata

Přiveďte děti do 8:00 h, aby se v klidu nasvačily. V 9:00 h odjíždíme autobusem od MŠ Legerova a vrátíme se cca v 11:30 h.
Dejte dětem vhodné oblečení a pohodlnou obuv, do batůžku na záda pláštěnku, pití v menší uzavíratelné láhvi a sušenku (ne čokoládu a tvrdé bonbóny).

Září:
ZDE
* V úterý 25.9. Vás srdečně zveme na přednášku na téma "Logopedie". Vše, co Vás bude zajímat v souvislosti s řečí dětí Vám po přednášce zodpoví Mgr. Lucie Bajgerová, speciální pedagog-logoped SPC Kolín. Začátek je v 15.00 hod. na Bachmačské.

Na všechny akce pro děti je potřeba nahlížet tak, že jsou vybírány jako vhodné doplnění a zpestření Školního vzdělávacího programu, a to nejen vzhledem k časové náročnosti i finanční nákladnosti, ale především jako na součást výchovně vzdělávací práce. Akce mohou být aktuálně doplňovány.