Informace o platbách za stravné a školné:
Platby za stravné se budou strhávat s měsíčním zpožděním (až v dubnu na květen), aby nevznikaly vysoké přeplatky. Platby za školné zatím zůstávají beze změn.

Milé děti,
MŠ navrhuje tvořit, kreslit, malovat a až se všichni společně sejdeme, vyzdobíme si vašimi výtvory celou školku.
Už se moc těšíme... Vaše paní učitelky

Milí rodiče,
dovolujeme si vám dát několik námětů a nápadů, které můžete využít při domácí práci s dětmi. Je to jen část činností, které máme připravené na nejbližší období, ale ve školce je nemůžeme realizovat.
Všechny vás moc zdravíme a těšíme se, až se při příznivější společenské situaci spolu opět setkáme.
Vaše školka.
Pro nejstarší:

Pohádky s úkoly:

Nejen pro mladší děti:

Jazykové okénko:

Jarní tvoření:
ZDE

Hry pro všestranný rozvoj dětí:

_____________________________________________________________
Uzavření kolínských mateřských škol, jeslí a ZUŠ

Kolín, 11.03.2020 - Město Kolín z důvodu ochrany a prevence nebezpečí z rozšíření onemocnění COVID-19 v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace uzavře mateřské školy, jesle a Základní uměleckou školu.

V návaznosti na vydaná mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. března 2020 a doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zvážit omezení nebo přerušení provozu mateřských škol, proběhlo jednání vedení města, Odboru školství, kultury a sportu MěÚ Kolín a ředitelů kolínských mateřských škol.

Bylo rozhodnuto o uzavření všech mateřských škol zřízených městem Kolín ode dne 16. března 2020 do doby odvolání mimořádných opatření ze strany Ministerstva zdravotnictví týkajících se provozu škol a školských zařízení. Městské jesle budou uzavřeny ode dne 12. března 2020.

Důvodem uzavření kolínských mateřských škol je vyšší počet dětí, kdy kapacita v kolektivech přesahuje 100 dětí. Dále v souvislosti s ukončením jarních prázdnin v okrese Kolín předpokládáme návraty ze zahraničí. Obdobná opatření přijímají i další města.
Uvědomujeme si, že uzavření mateřských škol a jeslí přináší řadu komplikací, proto reagujeme s předstihem, aby měli rodiče prostor danou situaci řešit.
Uzavření do odvolání platí i pro Základní uměleckou školu Fr. Kmocha v Kolíně.

MŠ bude vydávat žádost o ošetřovné při péči o dítě od pondělí 16.3.do pátku 20.3.2020 v době od 8-12 hod.
ZMĚNA!!! Žádost o ošetřovné se bude vydávat od pondělí 16.3 do středy 18.3.2020 od 8-12 hod!!!

Den otevřených dveří:
ZDE

Uzavření mateřských škol o letních prázdninách 2020:
ZDE
Žádáme rodiče, aby svou dovolenou čerpali tak, aby korespondovala s uzavřením naší mateřské školy. Vzhledem k úpravám a opravám všech školek v Kolíně v období prázdnin je nutné, aby cizí zařízení byla využívána co nejméně a opravdu v nejnutnějších případech.
Děkujeme za pochopení.

Žádost o přijetí do MŠ:
Prosíme vyplnit na jeden list.
ZDE

Oznámení zákonných zástupců o individuálním vzdělávání:
ZDE

Zdravotní způsobilost k plavání:
ZDE

Omlouvat děti, které plní povinnou předškolní docházku, můžete i mailem:
omluvenky.bachmacska@seznam.cz (pro Bachmačskou)
omluvenky.legerova@seznam.cz (pro Legerovu)

V souvislosti se školními prázdninami bývá provoz v naší MŠ vždy omezen nebo přerušen. Na Vaše přání uvádíme jejich přehled ve školním roce 2019/2020: