Den otevřených dveří byl natočen a vložen na stránky - O školce.

Dne 3.5. - 14.5.2021 budou na MŠ Bachmačská probíhat ZÁPISY dětí. Podrobnější pokyny k zápisu:

ZDE

UPOZORNĚNÍ-OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY se chystá v omezeném provozu.

Dětem, které se nadále nemohou vrátit do MŠ bude odpuštěno školné. Rodiče si mohou vyzvednout v MŠ věci ze skříněk od 15-16 hod. PO-ČTV

Od pondělí 12.4.2021 je umožněna osobní přítomnost na předškolním vzdělávání dětem, které plní povinné předškolní vzdělávání (děti narozené před 31.8.2015) a dětem zaměstnanců IZS, v neměnných skupinách nejvýše 15 dětí ve třídě.
MŠ Legerova bude současně poskytovat i služby dětem rodičů z IZS, které se přihlásí MÚ Kolín.

Informace k omezenému provozu
ZDE

Souhlas zákonného zástupce s testováním dítěte
ZDE

Žádost o ošetřovné v době uzavření MŠ najdete na:
www.cssz.cz

Distanční výuka od pondělí 1.3.2021:
Úkoly z pohádek:
ZDE
Ostatní distanční výuku najdete po rozkliknutí obrázku Vaší třídy.

Plánujeme dovolené!:
Naše mateřská škola bude v létě o hlavních školních prázdninách uzavřena:
od 5.7. do 23.7. a od 9.8. do 13.8.2021.

Po celou dobu prázdnin bude provoz v MŠ omezen, proto žádáme rodiče dětí, které budou do MŠ o prázdninách chodit, aby případnou docházku nahlásili třídním učitelkám do konce dubna.
Žádáme rodiče, aby svou dovolenou čerpali tak, aby korespondovala s uzavřením naší mateřské školy. Vzhledem k úpravám a opravám všech školek v Kolíně v období prázdnin a také k nejisté budoucí epidemiologické situaci je možné, že nebudou MŠ otevřeny pro cizí děti vůbec. To znamená, že každá školka se postará o své kmenové děti v té době, co mělo být otevřeno pro cizí.

Uzavření mateřských škol o prázdninách:
V současné době se o provozech MŠ stále jedná na MÚ Kolín. Následně tabulku vložíme.

Organizace roku 2020/2021:
ZDE

-------------------------------------------------------------------------------------

Školní řád UKR

Žádost o přijetí:

Prohlášení zákonných zástupců:

Kritéria pro přijetí:

Evidenční list dítěte:
ZDE

Školský obvod pro povinné předškolní vzdělávání:
ZDE

Oznámení zákonných zástupců o individuálním vzdělávání: