Vážení rodiče,
ve dnech 24.5. a 25.5.2019 slouží naše MŠ jako volební místnost, proto musíme z organizačních důvodů v pátek odpoledne 24.5. omezit provoz.
Prosíme rodiče, kteří mohou, aby si v tento den své děti vyzvedli z MŠ nejdéle do 12.00 hod. Obědvat budeme v 11.15 hod. Děti, které v MŠ odpoledne zůstanou, budou spojené ve třídě Motýlků. Odcházet domů budou vchodem ze zahrady. Docházku, prosíme, nahlaste třídním učitelkám.

Děkujeme za pochopení.

Uzavření MŠ v době letních prázdnin:
ZDE

Zaměstnaným rodičům můžeme zajistit náhradní mateřskou školu. Vyzvedněte si u ředitelky žádost o přijetí na náhradní MŠ a odevzdejte ji vyplněnou nejdéle do 15.5.2019. Po tomto datu již není možné náhradní školku domluvit.

Žádost o přijetí do MŠ:
Prosíme vyplnit na jeden list.
ZDE

Oznámení zákonných zástupců o individuálním vzdělávání:
ZDE

Zdravotní způsobilost k plavání:
ZDE

Omlouvat děti, které plní povinnou předškolní docházku, můžete i mailem:
omluvenky.bachmacska@seznam.cz (pro Bachmačskou)
omluvenky.legerova@seznam.cz (pro Legerovu)

V souvislosti se školními prázdninami bývá provoz v naší MŠ vždy omezen nebo přerušen. Na Vaše přání uvádíme jejich přehled ve školním roce 2018/2019: