Milé děti a rodiče, stále ještě nemůžeme do školky, tak si o Velikonocích, děti, můžete popovídat s maminkou nebo s tatínkem, přečíst se společně pohádku nebo si zazpívat písničku Běžela ovečka, kterou najdete na youtube. Hotové pracovní listy si, prosím, schovejte a až to půjde, přinesete nám je do školičky. Posíláme vám taky trošku inspirace na velikonoční tvoření, fantazii se meze rozhodně nekladou :-)
Chceme popřát vám i rodičům krásné Velikonoce. Snad bude hezké počasí a užijeme si i sluníčko. Choďte ven, běhejte, zacvičte si, zatancujte, zazpívejte, hlavně se smějte a buďte veselí :-)

Vaše Domča a Maruška

Velikonoce:
ZDE

Zdravíme naše Štěňátka i jejich rodiče a posíláme trošku jarní inspirace na doma i ven. Budeme moc rády, když se nám svými vypracovanými úkoly přijdete pochlubit.
Myslíme na vás a těšíme se, až se zase sejdeme ve školce.
Maruška a Domča

Distanční výuka - březen 2021